Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Świętujemy z UNICEF!

UNICEF

30 rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka – niebieski dzień w przedszkolu w ramach akcji organizowanej przez UNICEF

Ależ się działo!!! 20 listopada, w minioną środę, nasze przedszkole, obie placówki, aktywnie uczestniczyły w niesamowitej akcji organizowanej przez UNICEF. Rozmawialiśmy o prawach dzieci, poznawaliśmy Konwencję Praw Dziecka. Nauczyciele wpisali się w liczne działania zaproponowane przez UNICEF i zorganizowali w przedszkolach wystawy, projekcje filmowe, marsz. Były działania wspólne dla wszystkich grup w każdym z przedszkoli, jak i inicjatywy poszczególnych grup – pogadanki, zabawy, tańce, wystawy. To był wspaniały, inspirujący i radosny dzień – i bardzo niebieski, bo właśnie taki kolor ma akcja UNICEF-u w różnych zakątkach świata. Dziękuję za wspaniałą organizację, zaangażowanie, odpowiednie, bo niebieskie stroje i mnóstwo uśmiechu!

Świętujemy z UNICEF!
Przewiń na górę