Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Ankieta – Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Nowogród Bobrzański na lata 2022-2027

Rozpoczęły się prace nad opracowaniem projektu Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Nowogród Bobrzański. Dopełnieniem twardych danych analitycznych w diagnozie sytuacji przestrzennej, gospodarczej i społecznej będą wyniki badań ankietowych. W tym właśnie miejscu chcemy zaprosić Państwa – mieszkańców Gminy Nowogród Bobrzański do wyrażenia swojego zdania na temat głównych obszarów działalności naszego samorządu. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne. Ankieta składa się z pytań zamkniętych oraz jednego otwartego, a jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 15 min. Ankieta jest w pełni anonimowa, a odpowiedzi będą prezentowane w formie zbiorczej. Ankieta dostępna jest do 13 grudnia 2021 roku pod linkiem: https://wanir.edu.pl/ankieta-strategia-rozwoju-miasta-i-gminy-nowogrod-bobrzanski/

Ankieta – Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Nowogród Bobrzański na lata 2022-2027
Przewiń na górę