Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Projekt edukacyjny ZWIERZYNIEC

zwierzyniec

Od października 2019 dzieci z przedszkola w Nowogrodzie Bobrzańskim wybrały się w podróż w nieznane. Wyprawa do świata zwierząt blisko i daleko nas to pogłębianie wiedzy, zdobywanie wiadomości poprzez doświadczanie,  praktykę i kontakt bezpośredni z tajnikami przyrody i mieszkającą w niej zwierzyna. Nadanie tematu  „Zwierzyniec” to  pomysł przedszkolaków. Cykl zajęć prowadzonych metodą  projektu  angażuje również rodziców, którzy z chęcią po otrzymaniu listu dołączyli się  podsuwając mnóstwo pomysłów na ich realizację.  Światowy Dzień Zwierząt 4 października rozpoczął nasze zajęcia. Witaj przygodo:).

 

 

animals
Projekt edukacyjny ZWIERZYNIEC
Przewiń na górę