Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Marchewkowy Dzień Przedszkolaka

Wczoraj, w piątek 20 września, w obu naszych przedszkolach obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. W tym roku był to Marchewkowy Dzień Przedszkolaka – podczas którego promowaliśmy zdrowe odżywianie i jedzenie owoców i warzyw. Każde z przedszkoli organizowało mnóstwo atrakcji – były odpowiednie stroje i dekoracje, marchewkowy sok własnej roboty, ciasta marchewkowe, sałatki jarzynowe, marchewkowa zupa. Było poszukiwanie marchewek i korowód marchewkowy, były pamiątki w postaci odznak – to był dzień pełen ciepła i radości.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wsparcie w każdej postawi, także za wspólną zabawę. Dziękuję Nauczycielom i Pracownikom Przedszkola za zaangażowanie i pomysły. A Dzieciom życzę wielu radości każdego dnia spędzonego w przedszkolu

Marchewkowy Dzień Przedszkolaka
Przewiń na górę