Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Zawieszenie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej przedszkola przy ul. Kościuszki 42

uwaga
Szanowni Państwo!Zawieszamy pracę przedszkola przy ul. Kościuszki od 25 lutego do 1 marca włącznie!!!

W związku z zachorowaniem pracownika kuchni na koronawirusa Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Zielonej Górze skierowała na kwarantannę wszystkich pracowników obsługi i administracji przedszkola nr 2. W związku z tym, że dzieci i nauczyciele mieli mniejszy kontakt z chorą osobą podjęto decyzję, że nie zostaną oni skierowani na kwarantannę, mają tylko obserwować swój stan zdrowia.

Z powodu braku obsługi zmuszeni jesteśmy zawiesić pracę przedszkola przy ul. Kościuszki do czasu powrotu pracowników do pracy. Decyzją PSSE kwarantanna liczona jest od ostatniego kontaktu z chorą osobą (od 19 lutego) i potrwa do 1 marca b.r. Dlatego też, za zgodą Organu Prowadzącego zawieszamy pracę przedszkola na ul. Kościuszki od czwartku 25 lutego do poniedziałku 1 marca (włącznie).
Proszę Państwa o obserwację dzieci, zgłaszanie niepokojących objawów lekarzom. W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt z przedszkolem na ul. Szkolnej.
uwaga
Zawieszenie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej przedszkola przy ul. Kościuszki 42
Przewiń na górę