Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

UWAGA – od 11 maja przedszkole wznawia działalność na specjalnych zasadach!

uwaga

Szanowni Rodzice,
Odnosząc się do Rozporządzania Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020 poz. 410 z późn. zm.) i ciągle uszczegóławianymi zalecaniami przez Głównego Inspektora Sanitarnego i MEN informujemy, że stale czynimy starania, aby spełnić wszystkie stawiane nam wymagania (ostatnia zmiana wytycznych z 04.04.2020 r). W związku z powyższym potrzebujemy kilka dni, by możliwie najlepiej przygotować się na przyjęcie dzieci zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa i spełniając nałożone na nas zobowiązania.

Informujemy, że zgodnie z informacjami przekazanymi Państwu przez Wychowawców przedszkole wznawia działalność, by wesprzeć rodziców pracujących, którzy są w sytuacji konieczności powrotu do pracy i nie są w stanie zapewnić opieki swoim dzieciom.

W przypadku Rodziców, których sytuacja zawodowa będzie ulegała zmianie i zaistnieje konieczność powrotu dziecka do przedszkola w późniejszych terminach (po 11 maja) potrzebny będzie wcześniejszy kontakt z Dyrektorem Przedszkola i dopełnienie wszelkich formalności, które są konieczne dla zapewnienia Dzieciom, Rodzicom i Pracownikom bezpieczeństwa.

Dziękujemy Państwu za dotychczasową, doskonałą współpracę. Liczymy na wzajemne wsparcie i zrozumienie.

O obowiązujących w przedszkolu procedurach poinformujemy Państwa w najbliższych dniach

uwaga
UWAGA – od 11 maja przedszkole wznawia działalność na specjalnych zasadach!
Przewiń na górę