Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

UWAGA!

uwaga

UWAGA!!!

Zgodnie z komunikatem Prezesa Rady Ministrów RP z dnia 11 marca 2020r. I decyzją Ministra Edukacji Narodowej wszystkie placówki oświatowe, w tym przedszkola, będą zamknięte w dniach od 12 do 25 marca 2020r.

W dniach 12-25 marca 2020r. przedszkole zawiesza działalność dydaktyczno-wychowawczą,

a od dnia 16 do 25 marca jest całkowicie zamknięte dla dzieci.

Informujemy, że w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zapewnienia dzieciom opieki w przedszkolu w dniach 12 i 13 marca.

Drodzy Rodzice informujemy, że w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły rodzicom należy się zasiłek opiekuńczy – art. 32 ust. 1 lit. A Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa. Dz. U. 2019, poz. 645. W miejscu pracy należy złożyć oświadczenie o korzystaniu z wyżej wymienionego zasiłku.

 

uwaga
UWAGA!
Przewiń na górę