Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Nocka w przedszkolu

nocka

Po raz pierwszy w historii naszego przedszkola w nocy z piątku na sobotę starszaki z  Przedszkola nr 2 pod czujnym okiem wychowawczyni i rodziców – ochotników żegnały  się z przedszkolem. Emocje sięgały zenitu. Najpierw zakwaterowanie, zabawy integracyjne, wspólna  kolacja, dalej wieczór filmowy, nocny spacer z latarkami w kamizelkach odblaskowych po Nowogrodzie. Później piżamowe disco, oczywiście z małą przechrupką. Na koniec toaleta i hop do łóżka. Pani Gosia pomagała zasnąć czytając ulubione bajki. Temperament uczestników ostudziło potwierdzenie przez nich przestrzeganie regulaminu odciskiem palca. Wszyscy okazali się twardzielami. Nikt nie kazał w nocy dzwonić po rodziców. Było super!!.

nocka w przedszkolu
Nocka w przedszkolu
Przewiń na górę