Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

FESTYN RODZINNY

festyn

W dniu 15 czerwca 2019 r. w naszym Przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Spędziliśmy upalny dzień na zabawach, biwakowaniu, schładzaniu się wodą, tańcach, malowaniu obrazków i buziek, loterii, zajadaniu smakołyków i wielu innych atrakcjach.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało nam się zorganizować to wydarzenie:

TRANSROM ROMAN KULAS;

COWAN-MOBEL Sp. z o.o.;

Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-wlasnościowej;

BS Żagań;

Urzędowi Marszałkowskiemu;

Urzędowi Miasta i Gminy Nowogród Bobrzański;

OSP Nowogród Bobrzański;

Kołu Gospodyń Wiejskich;

Rodzicom z Gr. III za inscenizację „Rzepki”;

Annie Szpak – pielęgniarce;

Darii Karnacz z Krainy Tańca;

Maksowi Jurakowi – naszemu DJ-owi;

Sebastianowi Licznerskiemu, Annie Nowak, Zofii wiśniewskiej, Jolancie Mandryk, Wiesławie Drozdek, Bogdanowi Łozińskiemu, Joannie Kurek, Grzegorzowi Gołębiewskiemu, Danielowi Jarosiewiczowi, Janowi Dowhanowi, Tomaszowi Konysowi, Ryszardowi Rychlik, Monice i Pawłowi Mierzwiakom, Danielowi Kurkowi, Justynie Liber, Kindze Chabiniak, Edycie Dziedzinie, Urszuli Marzec, Paulinie Strupińskiej, Państwu Dembińskim – oraz wszystkim Rodzicom i Dziadkom, którzy wsparli nasze przygotowania na różne sposoby. Dziękuję Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Przedszkola, a w szczególności Pani Marzannie Simińskiej za koordynowanie działań.

Festyn

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim za każdą okazaną pomoc, a do oglądnięcia zdjęć z Festynu zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.

FESTYN RODZINNY
Przewiń na górę