Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Utrwalamy zasady pierwszej pomocy przedmedycznej

Pierwsza pomoc

05.06.19 grupa pięciolatków z Przedszkola przy ul. Kościuszki, pod czujnym okiem Pana Bogdana Łozińskiego i wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim trenowała pierwszą pomoc przedmedyczną oraz zachowania w sytuacjach trudnych. Dziękujemy za przekazaną wiedzę i doświadczenie.

A następnego dnia w przedszkolu….

spotkanie z panem Bogdanem Łozińskim i wolontariuszami ze Szkoły Podstawowej nr 2 wywarło ogromne wrażenie na dzieciach. Można było zaobserwować to podczas zabaw swobodnych, gdy dzieci z zapałem i spontanicznie trenowały swoje umiejętności.

Utrwalamy zasady pierwszej pomocy przedmedycznej
Przewiń na górę