Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Bezpieczny patrol

Bezpieczny patrol

Przeprowadzony program edukacyjny Bezpieczny Patrol skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, którego celem jest promowanie wiedzy w zakresie bezpieczeństwa. Dnia 6.05.2019 nasza placówka gościła społecznych instruktorów młodzieżowego PCK z Zielonej Góry.  Przedszkolaki poprzez połączenie treści merytorycznych z ulubionymi bohaterami bajki Psi patrol zdobyły informacje na temat bezpiecznego poruszania się na drodze,  numerów alarmowych spędzania bezpiecznie wolnego czasu.  Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz edukacyjne zeszyty ćwiczeń, dzięki którym będą mogły utrwalać zdobytą wiedzę również po skończonych zajęciach.

Bezpieczny patrol
Przewiń na górę