Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Olimpiada Przedszkolaków

olimpiada

To było wspaniałe wydarzenie. W dniu 31 maja 2019r. mieliśmy sportowe święto naszego Przedszkola, nad którego organizacją i przebiegiem czuwała Pani Małgosia Jesionka. Młodzi sportowcy – dzieci ze wszystkich grup z obu przedszkoli – wzięli aktywny udział w przygotowywanych konkurencjach sportowych – był slalom, skoki przez przeszkody, wyścigi, konkurencje zręcznościowe. Starszaki z obu przedszkoli rozegrali mecz piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta. Nie zabrakło dodatkowych atrakcji – wozy strażackie, malowanie twarzy, lody, słodkości. A na koniec, dla wszystkich uczestników przygotowano pamiątkowe dyplomy i odznaki.

Z całego serca dziękujemy Panu Burmistrzowi za obecność, sędziowanie meczu, puchary i lody, Strażakom z OSP w Nowogrodzie Bobrzańskim – za pomoc i uatrakcyjnienie naszej imprezy. Pani Pielęgniarce ze Szkoły Podstawowej nr 1 za dbanie o nasze zdrowie. Dziękujemy Pani Justynie Pacan za wykonanie pięknej flagi olimpijskiej dla naszego przedszkola oraz za obecność w roli Pani Bobrowej. Dziękujemy wspaniałym Rodzicom za pomoc organizacyjną – przygotowanie stanowisk, obsługę, malowanie twarzy, pieczenie ciast, sprzątanie itd. Wszyscy byliście NIEOCENIENI!!!! Z serca Wam dziękujemy! Dyrektor i Nauczyciele MGPS

Ps. Duża porcja zdjęć na naszej stronie na Facebooku – zapraszamy!

Olimpiada Przedszkolaków
Przewiń na górę