Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Dni Nowogrodu i występy naszych Przedszkolaków

Dni Nowogrodu

W dniu dzisiejszym (31 maja 2019) w ramach obchodów Dni Nowogrodu Bobrzańskiego, na scenie przy Domu Kultury zaprezentowały się Dzieci z naszego Przedszkola (obu placówek). Dzieci razem ze swoimi Wychowawczyniami przygotowały piosenki i tańce i w kolorowych, pięknych strojach zaprezentowały się wspaniale. Byliśmy z nich bardzo dumni, bo to wielkie osiągnięcie stanąć na scenie i wystąpić przed wielką publicznością. Brawo Dzieci!!!! Byłyście wspaniałe!!!!!!!!!! Dziękujemy Rodzicom za wsparcie, a Nauczycielom za piękne przygotowanie grup.  Więcej zdjęć na naszej stronie na Facebooku – zapraszamy!

Dni Nowogrodu i występy naszych Przedszkolaków
Przewiń na górę