Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Konkurs przedszkolny na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Uzupełniamy informacje. W grudniu zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu konkurs na najpiękniejsze kartki świąteczne. Dostaliśmy 100 kartek (łącznie z obu przedszkoli), każda wyjątkowa, najpiękniejsza. Jak dla nas wszyscy zwyciężyli i dlatego do rąk wszystkich Uczestników powędrowały dyplomy i drobne upominki.
Wszystkie kartki przekazaliśmy do Przyjaciół Przedszkola – do Instytucji, z którymi współpracujemy, do sąsiadów przedszkoli, do osób samotnych, którym mogą sprawić odrobinę radości – w ramach akcji Razem na Święta. Każda kartka to promyk radości i cudowna zapowiedź zbliżających się Świąt.
Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za udział w naszej zabawie.
Ps. Zobaczcie na zdjęcie z choinką – to nie jest jedna z kartek, lecz wielka choinka ułożona ze wszystkich prac przygotowanych na konkurs – zajęła niemal cały korytarz
Konkurs przedszkolny na najpiękniejszą kartkę świąteczną
Przewiń na górę