Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Pożegnanie Starszaków

dyplom

Kończy się rok szkolny, rozpoczynają wakacje, a my żegnamy naszych Starszaków. Kochani! Życzymy Wam sukcesów w szkole, wspaniałych przyjaciół, świetnych nauczycieli i wielu pasjonujących spotkań z nauką. Odkrywajcie radość z uczenia się, rozwijajcie swoje pasje i bądźcie głodni wiedzy. Myślcie, odkrywajcie, pytajcie i wzrastajcie, by w przyszłości zdobywać świat.

Dziękuję Rodzicom naszych Starszaków za wspaniałą współpracę.

Dziękuję Kadrze Przedszkola – Nauczycielom, Obsłudze i Administracji za wsparcie okazane Dzieciom i ich Rodzicom i pomoc w sprawnym realizowaniu obowiązków, jakie przed nami stoją.

Pożegnanie Starszaków
Przewiń na górę