#GaszynChallenge

Kochani!

Nasze Przedszkole zostało nominowane przez Przedszkole Publiczne nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowej Soli do wzięcia udziału w ramach akcji #GaszynChallenge

Dziękujemy za nominację, przyjęliśmy wyzwanie i jednocześnie nominujemy do akcji następujące placówki:

Miejskie Przedszkole nr 8 w Zielonej Górze;
Klub Dziecięcy w Nowogrodzie Bobrzańskim;
LZS Czarni Przybymierz

Zabawa polega na tym, że nominowani wykonują 10 pompek (lub innych ćwiczeń, np. przysiadów) i wpłacają po 5 zł na wsparcie leczenia chorych dzieci. Jeśli nie wykonają ćwiczeń wpłacają po 10 zł.

Akcja ma na celu pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie dzieci chorych na rdzeniowy zanik mięśni.

Jeżeli ktoś chce wesprzeć akcję można dokonywać wpłat na poniższe konto

Dziękuję Wszystkim Pracownikom Miejsko Gminnego Przedszkola Samorządowego w Nowogrodzie Bobrzańskim za włączenie się do akcji, a Pani Natalii i Jej Mężowi za pomoc w poskładaniu filmików w całość!

link do filmu

#GaszynChallenge