Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Kształcenie na odległość

FB

Szanowni Państwo, przedłużająca się sytuacja nie jest łatwa, a nauczanie na odległość to nie to samo co codzienne spotkania w przedszkolu. Staramy się w tej sytuacji wspierać Państwa najlepiej jak możemy. Wychowawcy poszczególnych grup proponują działania zgodne z podstawą programową, planami miesięcznymi i programem nauczania a dostosowane do możliwości i potrzeb dzieci w ich grupach. Chcemy jednak zwrócić Państwa uwagę, że na naszej stronie na Facebooku znajdą Państwo też wiele inspiracji i zaproszeń dla Waszych dzieci. Zachęcamy do odwiedzania i korzystania.

https://www.facebook.com/Miejsko-Gminne-Przedszkole-Samorz%C4%85dowe-w-Nowogrodzie-Bobrza%C5%84skim-605553579922298/?modal=admin_todo_tour

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim
Kształcenie na odległość
Przewiń na górę