kreatywność

Szanowni Państwo,

jak wiecie znajdujemy się w wyjątkowej sytuacji. Ogłoszony w Polsce stan epidemii uniemożliwia nam zwyczajną pracę i inspiruje do poszukiwania nowych rozwiązań. Bardzo brakuje nam dzieci, codziennego przedszkolnego gwaru, pytań, nietuzinkowych pomysłów jakie rodzą się w ich mądrych główkach. Chcielibyśmy pomagać Państwa w codziennej opiece nad dziećmi i wspierać je w rozwoju poprzez podpowiadanie ciekawych materiałów, stron, aktywności.

Na naszej stronie na FB uruchomiliśmy cykl NAUCZYCIEL PODPOWIADA, zachęcamy do systematycznego odwiedzania i korzystania.

Zamieściliśmy tam też pierwsze wyzwanie dla wszystkich przedszkolaków – związane z WIOSNĄ – będzie nam miło jeśli włączycie się do zabawy.

Poza tym Wychowawcy grup szykują inspiracje, zadania, zabawy dedykowane dla poszczególnych grup – o czym będą Was osobno informowali.

Liczymy na dobrą współpracę, mamy nadzieję, że nasze działania potraktują Państwo jako cenną pomoc i zechcecie z nich skorzystać.

W razie pytań piszcie, postaramy się na wszystkie pytania jak najszybciej odpowiadać.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich naszych Przedszkolaków i ich Rodziny 🙂

kreatywność