Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Konkurs plastyczny – NASZA POLSKA JESIEŃ

konkurs

Podsumowanie konkursu przedszkolnego – NASZA POLSKA JESIEŃ

Dziś odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego zorganizowanego w naszym przedszkolu Zaprosiliśmy chętne dzieci i ich rodziców do wspólnego przygotowania prac plastycznych o pięknej polskiej jesieni. Wszystkie otrzymane prace były wspaniałe, piękne i wyjątkowe. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na wyróżnienie, dlatego dziś rozdano dyplomy i drobne upominki dla wszystkich uczestników konkursu.
Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do podziwiania prac zaprezentowanych w przedszkolnych korytarzach.

Dziękujemy Lasom Państwowym, Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej NAU i wszystkim, którzy pomogli nam przygotować upominki dla uczestników konkursu!!!!!

Konkurs plastyczny – NASZA POLSKA JESIEŃ
Przewiń na górę