Konkurs recytatorski w Niwiskach

Konkurs recytatorski

W dniu 5 kwietnia 2019 roku dzieci z naszego przedszkola (obu placówek) wzięły aktywny udział w II Konkursie recytatorskim przedszkolaków pt. „Czarodziejskie strofy”. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa  im. Jana Pawła II w Niwiskach.

Wszyscy uczestnicy występowali wspaniale, a nasi przedstawiciele pięknie i z sukcesami reprezentowali nasze przedszkole.

Martynka Łukasiewicz zajęła I miejsce w kategorii młodszego przedszkolaka, a Roksana Łukasiewicz w tej samej kategorii zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy dziewczynkom sukcesów, a pozostałym uczestnikom gratulujemy pięknych wystąpień.

Dziękujemy nauczycielom ze szkoły za doskonałą organizację konkursu, a naszym wychowawczyniom i rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu.

Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich uczestników!

Konkurs recytatorski w Niwiskach