Kwarantanna dwóch grup

uwaga
Szanowni Państwo!
wczoraj późnym wieczorem dostaliśmy informację, że jedna z Nauczycielek naszego przedszkola przy ul. Szkolnej ma dodatni wynik na obecność koronawirusa.
W dniu dzisiejszym, decyzją Sanepidu dwie grupy (Grupa I i IV z Przedszkola na Szkolnej), z którymi pracuje zakażona Nauczycielka, zostały skierowane na kwarantannę do 8 lutego włącznie.
Bardzo prosimy, zgodnie z wytycznymi Sanepidu, odbierać dzieci z przedszkola jak najwcześniej i pozostawić dzieci w domu do poniedziałku 8 lutego, który będzie ostatnim dniem kwarantanny.
Rodzice nie są objęci kwarantanną, a o nałożeniu kwarantanny na konkretne dziecko Sanepid będzie Państwa informował telefonicznie.
Życzymy zdrowia i prosimy wszystkich Rodziców, także z pozostałych grup, o obserwowanie dzieci i zgłaszanie lekarzom niepokojących objawów.

uwaga
Kwarantanna dwóch grup