Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Projekt eTwinning – podsumowanie

Najważniejsza w zespole jest współpraca i tutaj też tak było, dzięki temu projekt ,,COVID EUROPEAN X-MAS „, w którym założycielem jest Pani Magda Wiernowolska oraz Pani Ana Gabi Figueiredo z Portugalii zakończył się powodzeniem. W zespole Pani Dagmara Łozińska zajmowała się tłumaczeniem i wspierała nasze Smerfy i Panią Magdę podczas łączenia się. Natomiast Pani Natalia Balak pomagała Pani Magdzie w sprawach technicznych oraz była obserwatorem podczas trwania projektu. Podziękowania należą się również naszym Smerfom, które dzielnie realizowały każde zadanie i z wielką przyjemnością łączyły się z dziećmi z Portugalii i Włoch.
Cały zespół dziękuje Pani Dagmarze Szczecińskiej za udzielone wskazówki podczas trwania projektu oraz za miłą współpracę i poświęcony czas. DZIĘKUJEMY
Projekt eTwinning – podsumowanie
Przewiń na górę