Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Skąd się biorą produkty ekologiczne?

W dniu wczorajszym (21 stycznia) grupa Starszaków z Przedszkola na ul. Szkolnej pod kierunkiem Pani Marzanny Simińskiej wzięła udział w programie edukacyjnym organizowanym przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Zielonej Górze pod nazwą: Skąd się biorą produkty ekologiczne?
Dzieci zdobyły wiadomości na temat produktów ekologicznych, zdrowej żywności, obejrzały film o tym, skąd się biorą produkty ekologiczne, utrwalały wiadomości na temat piramidy żywienia, zdrowego stylu życia i higieny. Otrzymały też ciekawe materiały edukacyjne, by mogły razem z rodzicami czytać i utrwalać zdobyte wiadomości.

Skąd się biorą produkty ekologiczne?
Przewiń na górę