Miejsko-Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim

Wycieczka do Majalandu

Majaland

Dnia 25.06.2019 roku grupa III z Przedszkola na ul. Szkolnej uczestniczyła w wycieczce do Parku Rozrywki „Majaland” w Kownatach. Obiekt otwierany jest o godzinie 10.00, a my po 2 godzinach jazdy klimatyzowanym autokarem byliśmy na miejscu na czas. Obiekt dzieli się na dwie części – jedna jest pod zadaszeniem, a druga na otwartej przestrzeni. Zarówno w jednej, jak i w drugiej części jest mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jest między innymi kolejka wąskotorowa, sala zabaw, przeciąganie tratwy po wodzie, kuleczki, karuzele różnego rodzaju, olbrzymia zjeżdżalnia „dywanowa”, samochodziki, straż pożarna i wiele innych atrakcji. Przy 30-sto stopniowym upale na szczególną uwagę zasługuje wodny dywan.

Wycieczka była wspaniała, wszyscy bawili się fantastycznie i bezpiecznie, pełni wrażeń wrócili późnym popołudniem do domu. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki

Majaland
Wycieczka do Majalandu
Przewiń na górę